VICTORY ПРСТЕН

ден 2,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.2cm ширина

код: 04X05-01581 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICTORY ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.