VICTORY ОБЕТКИ

ден 2,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и седеф
Димензија: 0.9cm x 1.2cm

код: 03X05-02727 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICTORY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.