VICTORY ЛАНЧЕ

ден 2,950.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристал и седеф
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток / 0.9cm x 1.2cm елемент

код: 01X05-03092 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICTORY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.