VICTORY БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и седеф
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 0.9cm x 1.2cm елемент

код: 02X05-02123 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICTORY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.