VICTORY БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и седеф
Димензија: 5.7cm x 5cm ширина / 0.9cm x 1.2cm елементи

код: 02X05-02134 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICTORY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *