VALLEY ЧАСОВНИК

ден 5,500.00

Материјал: метал со златна позлата
Димензија: 3.4cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00565 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VALLEY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.