URBAN ОБЕТКИ

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.5cm должина

код: 03X15-00560 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URBAN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *