URBAN ОБЕТКИ

ден 2,900.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.2cm дијаметар

код: 03X15-00563 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URBAN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *