URBAN ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 36.5cm должина и 6.5cm продолжеток / 1.1cm x 1.5cm кристал

код: 01X15-00433 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URBAN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *