TWISTER ЧАСОВНИК

ден 8,350.00

Материјал: метал со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.6cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X05-00776 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TWISTER ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *