Попуст!

TWIST ПРСТЕН

ден 2,610.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 1.8cm ширина

код: 04X15-00114 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

51, 54

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TWIST ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.