BOHO ОБЕТКИ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 9cm должина

код: 03L15-01410 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BOHO ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *