TINY ЧАСОВНИК

ден 6,900.00

Материјал: метал
Димензија: 2.5cm x 2.5cm куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X03-00733 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TINY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *