TINY ЧАСОВНИК

ден 7,300.00

Материјал: метал со розе позлата
Димензија: 2.5cm x 2.5cm куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X05-00784 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TINY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *