TINY ПРСТЕН

ден 1,700.00

Материјал: сребро 925 и кристали
Димензија: 1cm дијаметар на елемент

код: 04L01-04374 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TINY ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.