TINY ОБЕТКИ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 5.5cm должина

код: 03X05-02878 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TINY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *