THE MINIS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,650.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.4cm x 0.7cm елемент

код: 02L05-01169 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “THE MINIS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *