TALISMAN ЛАНЧЕ

ден 2,600.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm елемент

код: 01X05-03369 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TALISMAN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *