TALISMAN ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток / 1.7cm x 1.3cm елемент

код: 01X05-03303 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TALISMAN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *