SYMBOLS ЛАНЧЕ

ден 2,550.00

Материјал: месинг со жолта позлата и седеф
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 1.2cm x 2cm елемент

код: 01L15-01843 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SYMBOLS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *