SYMBOLS ЛАНЧЕ

ден 2,750.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток / 1.5cm елемент

код: 01X05-03667 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SYMBOLS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *