Попуст!

SWEET SIXTEEN ЛАНЧЕ

Original price was: ден 1,800.00.Current price is: ден 1,440.00.

Материјал: stainless steel и кристали
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 1.8cm дијаметар на елемент

1 на залиха

код: 01L03-00441 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SWEET SIXTEEN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *