Попуст!

SURF ЧАСОВНИК

ден 4,320.00

Материјал: куќиште од метал и stainless steel ремче со розе позлата
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L05-00396 Категории: , Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SURF ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.