SUPREME ЧАСОВНИК

ден 5,100.00

Материјал: куќиште од метал и stainless steel ремче со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00578 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUPREME ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.