SUPREME ЧАСОВНИК

ден 4,800.00

Материјал: куќиште од метал со розе позлата, stainless steel ремче и кристали
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L03-00439 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUPREME ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.