SUNSET BIS ОБЕТКИ

ден 7,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 5.2cm должина / 1.1cm x 0.8cm, 2cm x 1.6cm и 1.2cm x 0.9cm елементи

код: 03X05-03193 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET BIS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *