SUNSET BIS ЛАНЧЕ

ден 9,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 80cm должина / 0.7cm x 1.4cm, 1.2cm x 0.8cm и 3.2cm x 2.5cm елементи

код: 01X05-03709 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET BIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *