SUNSET BIS ЛАНЧЕ

ден 5,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 39cm должина и 3cm продолжеток / 1.1cm x 0.8cm, 2cm x 1.6 и 1.2cm x 0.9 елементи

код: 01X05-03656 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET BIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *