SUNSET BIS ЛАНЧЕ

ден 4,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 39cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm x 1.1cm и 1.2cm x 0.9cm елементи

код: 01X05-03657 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET BIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *