SUNSET BIS БЕЛЕГЗИЈА

ден 6,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 6cm дијаметар и 3.5cm продолжеток / 2cm x 1.5cm и 1.5cm x 0.8cm елементи

код: 02X05-02334 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET BIS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *