SUNSET ОБЕТКИ

ден 7,100.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 4.8cm должина / 1.3cm, 1.6cm и 2.5cm x 2cm елементи

код: 03X01-03237 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *