SUNSET ПРСТЕН

ден 3,650.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 2.7cm x 2cm елемент

код: 04X01-03832 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *