SUNSET ОБЕТКИ

ден 7,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.9cm x 1.5cm и 3cm x 2.4cm елементи

код: 03X05-02966 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *