SUNSET ОБЕТКИ

ден 6,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 4cm должина / 3.2cm x 2.5cm и 1.5cm x 1.3cm елементи

код: 03X05-03177 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *