SUNSET ЛАНЧЕ

ден 5,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 43cm должина и 5cm продолжеток / 1.5cm x 1.3cm и 3.2cm x 2.5cm елементи

код: 01X05-03644 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *