SUNSET ЛАНЧЕ

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 1.9cm x 1.5cm и 1cm x 0.8cm елементи

код: 01X05-03333 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *