SUNSET ЛАНЧЕ

ден 5,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 1.9cm x 1.5cm и 3cm x 2.3cm елементи

код: 01X05-03332 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *