SUNSET ЛАНЧЕ

ден 4,200.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 1cm/0.8cm и 1.5cm/1.3cm елементи

код: 01X01-05287 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNSET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *