SUNRAY ЛАНЧЕ

ден 3,150.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X01-05235 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNRAY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.