SUNRAY ЛАНЧЕ

ден 7,300.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 62cm должина / 3.6cm дијаметар на елемент

код: 01X01-05236 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNRAY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.