SUNLIGHT ЛАНЧЕ

ден 15,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03111 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNLIGHT ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *