SUNLIGHT БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02133 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUNLIGHT БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *