SUCCESS ЛАНЧЕ

ден 8,400.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 0.6cm ширина

код: 01X01-05444 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUCCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *