SUCCESS ЛАНЧЕ

ден 11,400.00

Материјал: сребро 925 родирано, бисери и кристал
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 3.5cm елемент

код: 01X01-05417 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUCCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *