SUCCESS ЛАНЧЕ

ден 12,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03428 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUCCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *