SUCCESS БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 0.6cm ширина

код: 02X01-03340 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUCCESS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *