SUCCESS БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 0.6cm ширина

код: 02X05-02313 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SUCCESS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *