Попуст!

STRIKING GOLD ПРСТЕН

Original price was: ден 4,300.00.Current price is: ден 3,440.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 1.2cm дијаметар

код: 04X05-01478 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STRIKING GOLD ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *