STRIKING GOLD ОБЕТКИ

ден 4,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 3.1cm дијаметар

код: 03X05-02565 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STRIKING GOLD ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *