STRIKING GOLD БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: сребро 925 родирано и тиркиз камен
Димензија: 15.5cm должина и 3cm продолжеток / 1.7cm дијаметар

1 на залиха

код: 02X01-03207 Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STRIKING GOLD БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.